Romantik Erkekler Evlenmede Daha Atikler

pembe woswosİçine kapanık ve bilgisayar başından pek fazla kalkamayacak şekilde hayat tarzı olan, spor yapmak için dışarı çıkmaya üşenen ve GTA’nın yeni oyunun çıkmasını dört göz ile bekleyen, teknoloji bağımlısı ve birkaç duygusal cümleyi bir arada kurmayı pek beceremeyen kişilerin hayatta daha atik olmalarını beklemeyin. Aslında bu sorunun çözümü için psikolog eşliğinde birkaç terapi ile atlatılacağını düşünüyoruz, fakat karşınızda böyle bir sevgiliniz varsa işinizin de pek kolay olmayacağını biliyoruz.

Romantik Erkekler Neden Tercih Edilir?
Aşırı duygusal olmadıkları ve bayanlar gibi kendilerini panik içerisinde bırakmadıkları sürece, Onların romantik taraflarını beğenecek mutlaka birkaç bayan olacaktır. Aslında yakışıklı olmasın, bana ilgi gösterin, birlikte güzel vakit geçirerek sevdiğimiz işleri yapalım gibi fikirler gelin adaylarının daha çok ilgisini çekmektedir.

Düğün Arabası Meraklısı Bir Erkek mi?
Olabilir, neden olmasın ki! Eğer böyle bir merak duygusu kendisinde uyanmış ise, size değer veriyor ve düğün organizasyonunu hazırlamak için düğün arabasını da düşünüyor olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken, fikirlerinize değer verip vermediğidir. Yada sizlere hiç renk vermez ve imzaların atılacağı o özel günde, şirin klasik ve eski model çalışır vaziyette bir vosvos düğün arabasını çoktan kiralamış ve sürpriz yapmak istiyor olabilir. Böyle yaparsa kızmanıza gerek yok ve bilakis kendinizi biraz şanslı olarak görmenin tam zamanı.

Sözler Şiir Olup Akıp Gidiyor
“Aşkım”, “sevgilim”, “hayatım” gibi klasik sözler Ona az gelir ve hoşlanacağınız farklı kelimeler ile sizi kombine ederek, kendinden birkaç şey katmak isteyebilir. Beraber tatlı yiyeceğiniz yerlerde özel hediyeler, takip ettiğiniz ve vizyona girmesini istediğiniz bazı filmler için çoktan biletleri alıp sizin kapınıza dayanmış olabilir. İlk tanışma ve sevgililer günü tarihlerine önem veren, doğum tarihinizi atlamayan ve özel bazı hareketli anları yaşamanız için birkaç yer kiralamış olan birisine hangi bayan “hayır” diyebilir ki?

Sayıları Maalesef Azalıyor!
Üzülerek söylüyoruz ki romantik erkeklerin sayıları azalmakta ve eğer böyle birini bulmuşsanız, değer veren birisi ise fazla naz yapmak yerine, kararlı iseniz sevginizin arkasında durarak bu hayat yolunca beraberce adımları atmaya hazırlanmalısınız.

Emre ÖZÇELİKEL , 23 belge yazmış

C#, .NET 7, MVC ve MAUI konularında öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir yazılım geliştiricidir. Kendi firması üzerinden, Türkiye'nin önde gelen firmalarına yazılım destek hizmetleri vermekle beraber, eğitim kurumlarında bu konularda yüz yüze eğitimler de vermektedir.

Cevap Gönderin