Düğünleriniz için Pembe vosvos !

pembe woswos

Belki de bir çok bayanın hayalidir pembe bir arabayla düğününü renklendirmek.  Eğer sizin de böyle bir hayaliniz varsa artık yalnız değilsiniz. Sizlere Kiralık Vosvos sitesinden bahsetmek istiyorum. Bu site kesinlikle ticari bir kuruluş değildir. Tamamen vosvos ‘a gönül vermiş vosvos sahibleri tarafından oluşturulmuştur. Sitedeki tüm araçlar günlük hayatta aktif bir şekilde kullanılan ve bakımları düzenli olarak yapılan araçlardır. O yüzden klasik araba diye içinizde yolda kalma korkusu olmayacaktır 🙂

 

Sitelerindeki araçların bazılarını kendiniz kullanabileceğiniz gibi, bazılarını yalnızca kendi şoförüyle göndermektedirler. Malum bazı vosvos sahipleri, dünyaları da verseniz, sürücü koltuğuna başkasını asla oturtmazlar 🙂 Yaklaşık 2 yıldır hizmet veren bu site bugüne kadar yaklaşık 150 çifti düğün günlerinde mutlu etmişlerdir.

Yapmanız gereken tek şey, düğün tarihinizden 1 ay önce işinizi garantiye alıp, telefonla ulaşıp, adınıza rezervasyon yaptırmak. Sitelerindeki Kiralama Takvimleri son derece güncel olup, her rezervasyonu anında takvimlerine işlemektedirler. Bu sayede, Kiralık Vosvos’a ulaşmadan önce takvim’den bakıp istediğiniz aracın o gün dolu mu boş mu olduğunu da rahatlıkla görebilirsiniz.

Gelen Popüler Aramalar:

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin