e-sigara ile Sigaraya Son!

Sigara tiryakileri hem kendi hem de çevresindeki insanların sağlıklarını olumsuz yönde etkileyerek bu zararlı alışkanlıklarının önüne kolay kolay geçemezler. Sigarayı bırakma konusunda kararlı olanlar için piyasaya sürülen e-sigara, bu kötü alışkanlığınızın önüne geçebilmeniz konusunda size yardımcı olabilmek için tasarlanmış.

e-sigara’nın çalışma mantığı

Ruyan Technology tarafından geliştirilen ürünün, insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı belirtiliyor.

Lityum iyon pille çalışan bu e-sigara, nikotin ve tütün aroması içeriyor. Çekilen her nefeste e-sigara aktif hale geçiyor ve bir buhar oluşturarak size, sigaranın duman ve tokluk hissini veriyor. Çıkardığı buharın çevreye zarar vermediği vurgulanan ürün, kullananların sigarayı bırakma sürecini sıkıntısız geçirmelerine yardımcı oluyor.

e-sigaranın uç kısmında, mekanizmaya bağlı bir led ışık bulunuyor ve aynen gerçek sigaradaki gibi içici her nefes çektiğinde bu led ışık yavaş yavaş yanıp sönüyor. Ülkemizde de satılan e-sigara’yı sağlığa zararsız gerçekçi bir sigara simülatörü olarak düşünebiliriz.

Amacı nedir?

Sağlığa zararlı ve kanserojen madde içermeyen e-sigara’nın temel amacı, sigarayı bıraktıktan sonra vücudun ihtiyaç duyacağı nikotin ve tütün esansını sağlayarak insanların sigaradan uzaklaşmasına yardımcı olmak ve sigarayı bırakma sürecini sıkıntısız atlatmalarını sağlamak.

Ülkemizde de satışa sunulan e-sigara, 504 YTL fiyat etiketine sahip..


Kaynak: Ruyan Technology
belgesi-1619

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin