Facebook’taki “Beğen” lerinizi yönetin, listeyelin…

facebook-begen-butonuFacebook hemen hemen herkesin artık vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda, beğendiklerimizi, beğenmediklerimizi ne yaptığımızı ne ettiğimizi oradan insanlarla paylaşıyoruz. Ancak facebook’ta hala bugüne kadar “beğen” dediğimiz şeyleri listeleyen bir modül söz konusu değil. Eğer siz de bugüne kadar ben neleri beğenmişim diye merak ediyorsanız tam size göre bir servis var.

Servisin adı LikeJournal. Bu servis ile web üzerinden Facebook Hesabınızdaki bütün Beğen yaptığınız şeyleri listyeyebilirsiniz. Bu hizmet Facebook hesabınızda bir uygulama gibi çalışıyor. Dolayısı ile kullanmadan önce bu uygulamaya izin vermeniz gerekiyor. Başka türlü hesabınızdan bu bilgileri çekmesi zaten mümkün olmuyor.

LikeJournal’ı isterseniz imleme aracı olarak da kullanabilirsiniz. Google Chrome’unuza yada FireFox’unuza yükleyeceğiniz plugini sayesinde her sayfa için araç çubuğunuzda Beğen ikonu çıkar, ve bugüne kadar hangi siteleri beğendiğinizi daha rahat takip edebilirsiniz. Her sitede Beğen ikonu yoktur. Olmayanları da bu şekilde beğenebilirsiniz.

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin