Gelin Arabasi Seçerken Neler Dikkat Edilmeli ?

Gelin Arabasi Secimi

Gelin arabasi seçilirken dikkat edilmesi gereken bir kaç belli başlı unsur vardır. Öncelikle gelin arabasi seçiminde karar verirken ilk düşünmeniz gereken şey, gelin arabanız acaba üstü açık (cabrio) mı olacak yoksa kapalı mı ?

Üstü açık gelin arabalarının bir takım yan etkileri mevcuttur. Tamemen cabrio olan bir üstü açık gelin arabası ile yollarda konvoy yaparken, zarf istemek için önünüzü kesme girişiminde bulunan ufak çocuklar geline ve damada fiziksel müdahelede bulunabilir. Kiralikvosvos.com ailesi olarak yüzlerce düğünden edindiğimiz tecrübelere dayanarak tam üstü açık gelin arabalarını pek tavsiye etmiyoruz. Ama yinede aracın gezeceği güzergahı sizler daha iyi bilirsiniz ve sıkıntı yaşamayacağınıza inanıyorsanız tam üstü açık bir gelin arabası da kiralayabilirsiniz.

pembe gelin arabası istanbul

pembe gelin arabası

Kiralikvosvos.com sitemizdeki araçlarımızı incelerseniz bazı vosvoslarımızın sadece tavanı komple açıktır ve yanları kapalıdır. Bu model aracları biz kendimiz yaptırıyoruz ve tamemen düğünlere özel yaptırıyoruz. Hem üstü komple açık bir arabanın keyfini yaşamış oluyorsunuz hemde zarf istemek için önünüzü kesen çocuklardan korunmuş oluyorsunuz 🙂

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin