Youtube’un Papucu Dama Atılıyor

Youtube’tan ilham alarak açılan o kadar çok site oldu ki saymakla bitmez. Ama sizlere birşey hatırlatmak isterim birşeyin öncüsü olmak demek en iyisi siz olacaksınız anlamına gelmez. Unutmayalım ki zamanında hotmail.com ilk mail servisini veren şirketlerden biriydi. Sonradan gmail çıktı ve ortalıgı kasıp kavurdu…

Aynı şeyi YouTube için de söyleyebiliriz… Yeni bir site açıldı  "www.veoh.com" inanmayacaksınız ama internetten FULL bir şekilde bütün filmleri ve dizileri izlemenize ve hatta download etmenize imkan tanıyan bir ortam !! Yanlış duymadınız FULL olarak film izliyorsunuz.

Hatta ve hatta veoh player  ‘ı bilgisayarınıza kurarsanız goruntu kaliteside fark edilir birşekilde artıyor. Filmleri de veoh player aracılıgı ile bilgisayarınıza download ediyorsunuz. Bir paylasım programı mantıgında çalışıyor bu player. Yuklemek istediginiz filmin download linkine veoh.com dan tıklıyorsunuz ve program arka planda o filmi daha once yuklemiş olan kullanıcılara baglanıyor ve onlardan çekiyor. Ben çok memnun kaldım açıkcası en son Prison Break dizisinin son bolumunu yuklemek istedim saniyede 120kb ile download ediyordu dosyayı.

www.veoh.com

Saygılar..

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin