AVO.net artık AVOUSA.COM

Avo.net geçtiğimiz günlerde bir gecede üyelerine haber vermeksizin ismini AVOUSA.COM olarak değiştirdi. Değişikliğin yapılacağı gün sistemlerde aşırı bir yavaşlama söz konusuydu, özellikle Turkiye’den hiç bir şekilde erişilemiyordu. Yurt dışındaki bir sunucu üzerinden siteye erişim sağlayıp, teknik personelle irtibata gectiğimizde, herhangi bir sorun olmadığı, bizimle konusuyorsanız site gayet düzgün bir şekilde açılıyor demektir, diyip, kestirip atmışlardı. 4-5 saat sonrasında bir baktık isimleri değişmiş, sayfadaki tüm güvenlik sertifikaları iptal olmuş. Kurumsal yapıdan geriye günü kurtarmaya yönelik önlemler alınmaya başlanmış.

YENİ : Avo dan bir açıklama geldi “AVO INC We have bought new servers and moving our site there. Please visit avousa.com after 24 hours and we will process all withdrawals and solve all support tickets during this 24 hours. You will get fresh loading after 24 hours. We need your support on Facebook and forums.”

Yani diyorlarki, yeni sunucular satın alındı ve sitemiz o sunuculara aktarılmaya çalışıyor. 24 saat sonra sitemizi ziyaret ettiğinizde tüm sorunlar gidecektir ve ticketlar cevaplanacaktır. Lutfen desteğinizi esirgemeyin..

Hayırlısı diyoruz..

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin