Cisco’da CeBiT’te

Yöneticilere ofis hizmeti sunulacak olan Cisco Business Lounge’da, Cisco Capital ile sağlanan kolay finansman imkanları ve Girişimci Enstitüsü hakkında bilgiler verecek.

 

Ağ teknolojileri pazarının lideri Cisco, 2-7 Ekim tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenecek olan CeBIT Eurasia’da “Cisco Business Lounge” ile yer alıyor. Yönetici kademesindeki ziyaretçiler için tasarlanan bu özel ortamda sağlanan teknolojik altyapı olanakları ve VIP hizmetleri ile ziyaretçiler, iş görüşmeleri ve toplantılarını yapabilecek, misafirlerini ağırlayabilecek ve aynı zamanda ofisteki işlerini yürütebilecek. Cisco Business Lounge, fuar alanında 3’üncü salonun girişinde bulunuyor.

Deniz Leasing işbirliği ile hazırlanan kolay finansman paketi Cisco Capital’in sağladığı avantajlar da Cisco Business Lounge’da ziyaretçileri bekliyor olacak. Amerikan doları üzerinden yıllık yüzde 4 faiz oranıyla sunulan Cisco Capital; 12, 24 ve 36 aya varan vade imkanları ve vergi avantajları ile şirketlere büyük kolaylık sağlıyor. CeBIT Eurasia’da başlayıp Aralık ayı sonuna kadar devam edecek olan yıllık yüzde 4’lük faiz kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi, Business Lounge’da Cisco ve Denizbank yetkililerinden alınabilecek.

Cisco Business Lounge’da Cisco Girişimci Enstitüsü de yer alıyor. TOBB ve Cisco tarafından TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi bünyesinde kurulan Cisco Girişimci Enstitüsü, küçük ve orta ölçekli bir işletmenin başarı ile yönetilmesi için ihtiyaç duyulan yetenekleri yöneticilere kazandırmayı amaçlıyor.

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin