Klasik Gelin Arabası Nereden Kiralanır ?

Klasik arabalar kuşkusuz oldukça çekici ve sıra dışı olması ile geçmiş yıllardan kalma modelleri, gündelik hayatta görmeye pek alışık olmadığımız araçlardır. Onları kullanabilmek için satın almalı yada kiralama yoluna gitmelisiniz. Kiralamak daha avantajlı olsa da gelin biz satın almak isteyenlere ufak bir yol gösterelim.

Fiyatlar Oldukça Yüksek
30 bin dolar civarından rakamlar başlar ve birkaç milyon dolara kadar tırmanacak şekilde araçlar mevcuttur. 1969 model Mercedes 280SL 118.000€, 1973 model Anadol 13.000 lira, 1975 model Rolls Roce 165.000€ ve daha fazlasını araç satışı yapılan mağazalardan yada bazı internet ilan sitelerinden görebilirsiniz. Maddi imkanı iyi derecelerde olan kişilerin satın alma işlemini yapması ve bu araçlara binebilmek için kredi ile borç usulü ile satın almalardan ise uzak durmalarını öneriyoruz.

Satın Almak mı? Kiralamak mı?
Arzuladığınız eğer çeşitli aktiviteler için klasik düğün arabası kiralamak ise daha fazlasını sizlere sunabiliriz. Sünnet düğünü, nikah, eğlence amaçlı kullanmak isteyeceğiniz ve daha pek çok amaç ile araçlarımız emrinize amadedir. Düğün arabası sitemizde 10’larca farklı vosvos modeli, renkleri ve çeşitli özellikler ile her aracımızın resmini özenle çektik ve çok sayıda aksesuarlarına sitemizden ulaşabileceğiniz gibi, ileri tarihli rezervasyon takvimimize göz atmanızı rica ediyoruz.

Klasik Arabaları Sadece Zenginler mi Kullanır?
Kesinlikle hayır. 1 kere kiralarsınız ve saatlik olarak hesaplanmak yerine, O gün için araç sizindir. Sabah alın ve akşamüzeri geri getirebilirsiniz. Ayrıca fiyatların aşırı olmadığını ve maddi imkanı olağanüstü olmayan kişilerinde cüzi rakamlar ile tercihlerini sitemizdeki araçlardan yana kullanabileceklerini belirtelim.

Dünya’da Tek Üretilen Bir Araç
Eşi yada benzeri olmayan ve 8 yıl süren yoğun uğraşlar sonucunda yapımı tamamlanmış, kırmızı bir vosvosa ne dersiniz. Üstü kapalı ve 2 kişilik olması ile şoförsüz olarak kiraya verilmektedir.

Şoförlü Kiralanan Düğün Arabası Nerede?
Arzu edenler için özel şoförü, yakıtı, araç süslemesi ve farklı modeller ile, sınırsız saat kullanımınıza sunulan ve sabit bir fiyat ile kiralamasını yapabileceğiniz araçlarımızı görmek için bugün araştırma yapmaya ne dersiniz? Düğün mevsiminde O anı özel olarak yaşayanlardan biri olmak için acele edin.

Emre ÖZÇELİKEL , 23 belge yazmış

C#, .NET 7, MVC ve MAUI konularında öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir yazılım geliştiricidir. Kendi firması üzerinden, Türkiye'nin önde gelen firmalarına yazılım destek hizmetleri vermekle beraber, eğitim kurumlarında bu konularda yüz yüze eğitimler de vermektedir.

Cevap Gönderin