ProfitClicking Korkutuyor !

HYIP siteleri arasından en çok rağbet gören ve 2 yılı aşkın süredir hala tutarlılığını kaybetmemiş olan JustBeenPaid  sitesi bir gün bir baktık ki ProfitClicking diye bir siteye yönlenmiş. Sonra anlaşıldı ki JustbeenPaid, ProfitClicking tarafından satın alınmış. Ve sistemleri daha da iyileştirilmiş. Ve eski JustBeenPaid üyelerini mağdur etmemek için, yatırımcıların neyi var neyi yok, yeni sisteme entegre etme çalışmalarına başladılar. Bu çalışmalar sözde 7 gün sürecekti. Hatta ana sayfalarına kocaman da bir geri sayım aracı koymuşlar 7 günden itibaren geriye doğru saymaya başlamıştı. Ancak bu geri sayımın sözde dün gece bitmiş olması gerekiyor. Bu gün insanlar ProfitClicking sitesine girdiler ve geri sayım bitmemiş kimilerinde 2 gün gözüküyor, kimilerinde 13 saat görünüyor. Geri sayım aracı şaşırmış durumda.

Belgeci.com olarak ProfitClicking in konferans odalarına dahil olduk ve neler olup bittiğine ve insanların tepkilerini gözlemledik. İnsanlar şuan korkmuş durumda, verilen söz tutulmamış denilen zamanda site açılmamış durumda. İnsanlar, isim değiştirip bizi dolandırıyor musunuz  yoksa ? Şeklinde sorular soruyorlar, Site yetkilileri de, hayır kesinlikle öyle birşey yok. Sadece işler biraz uzadı, 1 hafta sabretmişsiniz biraz daha bekleyin. sürenin bir önemi yok elbet açılacak telaş etmeyin diyorlar.

Telaş etmeyin diyorlar ancak, yetkililerin söylediklerine göre, bu sitenin kapalı kaldığı hafta boyunca insanların yatırımları da değerlenmemiş olacak sonucta. fazladan bir hafta daha kapalı kalması demek, belki de bazılarının binlerce dolar kazanamamasına yol açacaktır. Hele ki burdan gelen paraya göre hayat düzenini kurmuş kişilerin Allah yardımcısı olsun diyorum. Şuan ben bu yazıyı yazarken sayaç 1 Gün 19 Saat  ‘i göstermekte. Ki ben 1 gün sonra da geri açılacağını pek sanmıyorum. Allah herkese sabır versin.

Belgeci , 2280 belge yazmış

Cevap Gönderin